Jdi na obsah Jdi na menu

Vizitka

gesicht.jpgJmenuji se Leo Jaroš a finančními trhy se zabývám přes třicet let. Za tu dobu jsem byl svědkem nafouknutí a následného prasknutí dvou bublin: technologických akcií v roce 2000 a sekuritizovaných hypoték 2007 - 2008. Nyní se dostáváme do závěrečné fáze „everything bubble“, která bude katastrofou pro mnohé, jiným však přinese nebývalé bohatství. Ve spojení s nadcházejícím koncem současného monetárního systému a závěrem velkého dluhového cyklu jsou splněny všechny podmínky pro dokonalou bouři nejen na kapitálových trzích, nýbrž i v celosvětovém mocenském uspořádání.

Popsaná situace vyžaduje zásadní přehodnocení aktuálního paradigmatu při řízení investic. Stará schémata a vzory přestávají platit. Proto je potřeba neustále se vzdělávat a zpracovávat nové informace. Poznatky čerpám u tuzemských vynikajících ekonomů a finančních expertů, kterými jsou například Pavel Kohout, Oldřich Rejnuš, Vladimír Pikora či Markéta Šichtařová, a rovněž u řady zahraničních, jako je Ray Dalio, Peter Schiff, Mike Maloney, Lyn Alden, Brent Johnson, Jeff Snider, Danielle DiMartino-Booth, Jeff Gundlach, Mohamed El-Erian, Raoul Pal, Doug Casey, Patrick Boyle, Luke Groman a mnozí další; také chci zmínit podnětné rozhlasové pořady Lance Robertse, rozhovory Adama Taggarta, analýzy na kanálu Joe Blogs nebo skvělé prezentace George Gammona a Marka Mosse. Převážnou část svého času tedy věnuji monitorování článků, úvah, videí a podcastů o situaci na trzích a v ekonomice.

Tyto informace využívám při privátním finančním poradenství a také pro přednášky na témata z oblasti finančních trhů. Prostřednictvím stránek Odhalených financí předkládám ekonomické rozbory a diskuze, které mají umožnit nezávislý pohled na danou problematiku a pomoci lidem nejen co nejlépe přežít nadcházející složité poměry, ale pokud možno jich využít ke zlepšení jejich finanční stability.

Svým klientům poskytuji strukturální analýzy portfolií s návrhy produktových řešení a pomáhám jim s realizací těchto investic. Součástí služeb je rovněž zajištění životních i majetkových rizik. Díky nezávislosti na jakékoli finanční skupině, ať již poskytovatelů produktů nebo jejich zprostředkovatelů, jsou všechna má doporučení zaměřena výhradně na prospěch klientů, nikoli finančních korporací.